Wydział Sportu Urzędu Miejskiego w Cieszynie, Szkolne Schronisko Młodzieżowe w Cieszynie i Śląski Związek Piłki Siatkowej zapraszają na Cieszyńskie Turnieje Siatkówki Plażowej w ramach cyklu pn. „XI Otwarte Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej”.
Turniej kobiet i mikstów odbędzie się odpowiednio 20 i 21 czerwca 2026 roku na boiskach do siatkówki plażowej usytuowanych na terenie Kąpieliska Miejskiego w Cieszynie przy al. Jana Łyska 23. Zgłoszenia do turniejów przyjmowane będą do 19 czerwca 2026 roku do godz. 18:00 oraz w dniu turnieju w biurze zawodów w godzinach 8:00 – 9:00.
Każdemu z uczestników turnieju zapewniony zostanie posiłek, woda mineralna niegazowana i upominki. Dla najlepszych par w każdym turnieju przewidziane zostały nagrody finansowe, rzeczowe, medale i trofea sportowe.