O nas

napiachu.pl to pierwszy w Polsce w pełni niezależny i obiektywy internetowy serwis społecznościowo-informacyjny dla wszystkich pasjonatów siatkówki plażowej.

Serwis został stworzony przez zespół składający się z pasjonatów siatkówki plażowej i specjalistów w zakresie nowoczesnych technologii. Nasze plany w pierwszej kolejności zakładają rozbudowę bazy boisk, turniejów oraz zgromadzenie licznej społeczności Plażowiczów. Już wkrótce serwis zostanie rozbudowany o informacje dotyczące profesjonalnej siatkówki plażowej oraz szereg dodatkowych funkcjonalności.

Boiska do siatkówki plażowej

BOISKA

Pierwszą część serwisu stanowi rozbudowana baza boisk do siatkówki plażowej z całej Polski. Każdy opis obiektu sportowego zawiera najważniejsze informacje na temat jego lokalizacji, dostępnego na miejscu sprzętu czy opłaty za wynajem. Możliwość dodawania kolejnych boisk, uzupełnienia zdjęć lub modyfikacji obecnych informacji mają zarówno Właściciele jak i wszyscy Plażowicze.
Turnieje siatkówki plażowej

TURNIEJE

W tej części użytkownicy mogą uzyskać informacje o miejscu i czasie turniejów, organizatorach oraz zasadach uczestnictwa. Plażowicze mogą także informować o swoim udziale,, zapraszać do uczestnictwa swoich partnerów z boiska lub wręcz odwrotnie, nawiązywać kontakt z nowymi, nieznanymi do tej pory graczami. Plażowicze mogę również dodawać zdjęcia z rozegranych turniejów oraz oznaczać siebie w opublikowanych wynikach.
Plażowicze

PLAŻOWICZE

Trzeci moduł, tworzą sami Plażowicze. Użytkownicy mają możliwość nawiązywania nowych kontaktów z innymi Plażowiczami, szukania Partnerów do wspólnego udziału w turniejach czy dzielenia się osiągniętymi wynikami. Użytkownicy mogą również organizować „Spotkania na piachu” z innymi pasjonatami plażówki.