W dniu 30 lipca 2017 roku na terenie MGOSiR-u w Iłży odbędzie się VII edycja Turnieju Siatkówki Plażowej o Puchar Samorządu Gminy Iłża. Podczas Turnieju wyłonimy najlepsza pare w tej dyscyplinie, zatańczymy Zumbę wspólnie w towarzystwie dziewczyn z iłżeckiego Klubu EUFORIA, będziemy podziwiac zmagania i pokazy Straży Pożarnej, wybierzemy Miss plaży iłżeckiej, będzie rywalizacja wśród najmłodszych w dyscyplinach sportowych, w tworzeniu budowli na piasku, bedzie można popływać na motorówce wodnej, skorzystać z grilla, delektować sie iłżeckimi lodami oraz czekają na wszystkich inne niespodzianki. Zaprwaszamy wszystkich do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu.