Zachęcamy drużyny z wiślańskich dolin do zgłaszania się na Turniej Siatkówki Plażowej "O Puchar Burmistrza Miasta Wisła", który odbędzie się w niedzielę 19 lipca w Parku Wodnym Baseny Wisła.
Wszyscy uczestnicy Turnieju mają w tym dniu bezpłatny wstęp na Baseny Wisła i wszystkie jego atrakcje, a kibice mogą wejść na teren Basenów za darmo (tylko w celu kibicowania). Należy w kasie odebrać specjalną wejściówkę i nacieszyć oko sportowymi emocjami!
Turniej wliczany jest do Wiślańskiej Spartakiady Dolin!
Podstawowe informacje:
Termin i miejsce:
19.07.2026 r. (niedziela), godz. 11:00, Park Wodny Baseny Wisła
Biuro zawodów od godz. 10:30
Losowanie grup o godz. 10:50
Uczestnictwo w turnieju jest dobrowolne, a rozgrywki maja charakter wyłącznie rekreacyjny;
turniej skierowany jest do pełnoletnich mieszkańców miasta Wisła, którzy nie później niż w dniu turnieju ukończą 18 rok życia;
drużyna musi składać się z trzech osób zamieszkałych w jednej dolinie (dopuszczane są drużyny mieszane damsko-męskie);
uczestnicy nie mogą posiadać przeciwskazań lekarskich do wysiłku fizycznego;
uczestnicy biorą udział w turnieju na własną odpowiedzialność – uczestnicy nie są objęci przez Organizatora dodatkowym ubezpieczeniem NNW.
przekazanie Organizatorowi formularza zgłoszeniowego z własnoręcznym podpisem oznacza, że uczestnik akceptuje regulamin, rozważył i ocenił charakter, zakres i stopień ryzyka wiążącego się z uczestnictwem w turnieju i dobrowolnie zdecydował się podjąć to ryzyko;
uczestników obowiązuje strój sportowy.
Zgłoszenia:
Pełen Regulamin wraz z kartą zgłoszeniową w załączniku poniżej.