Czas na sportowe emocje pod gołym niebem!
Już 28 czerwca 2026r., na boiskach Orlika przy al. Solidarności w Wieliczce odbędzie się Turniej Siatkówki Plażowej.
To doskonała okazja, aby aktywnie spędzić niedzielę, sprawdzić swoje umiejętności i poczuć ducha sportowej rywalizacji w letniej atmosferze!
28 czerwca 2026 r. Start: godz. 10:00
Orlik, al. Solidarności w Wieliczce
Do udziału zapraszamy: • drużyny 2-osobowe, • osoby dorosłe oraz młodzież z roczników 2011 i starszych.
Zgłoszenia przyjmowane są do 24 czerwca 2026 r. do godz. 16:00 pod adresem: [email protected]
Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
Szczegółowe informacje: [email protected] tel. 539 860 490
Zbierz partnera do gry, załóż sportowy strój i dołącz do wspólnej zabawy na piasku!
Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „Sport dla każdego”, dofinansowanego przez
Ministerstwo Sportu i Turystyki w programie „Aktywny Orlik 2026”, i odbywa się pod Honorowym Rafał Ślęczka - Burmistrz Miasta i Gminy Wieliczka.