Turniej oldboy Turniej rozegrany

Monta Beach Volley Club Oldboys - turniej męski i damski

11-06-2016 do 12-06-2016
Monta Beach Volley Club
Warszawa, M. Zaruskiego 12 Pokaż mapę

Informacje

Monta Beach Volley Club
Organizator
Mężczyźni, Kobiety
Uczestnicy

Kontakt

510 270 501
Telefon
siatkowka@montaclub.co...
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju
Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
1281

Opis

Turniej Monta Beach Volley Club Oldboys zostanie zorganizowany na nowoczesnych boiskach w Warszawie przy Wiśle w ośrodku Monta Beach Volley Club.

Kategoria wiekowa: do 49 / od 50 lat / +33lat kob.

W turnieju w Warszawie oprócz turnieju dla Oldboyów po raz pierwszy w Polsce zostanie rozegrany również turniej Oldboyek  w kategorii + 33 lata


Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!

Wzięli udział

11 czerwca na boiskach przy ulicy Zaruskiego 12 w Monta Beach Volley Club rozegrano trzy turnieje siatkówki plażowej: Oldboys, Oldgirls oraz Mixty. W rozgrywkach łącznie wzięło udział ponad 50 par i zmagało się na 10 boiskach. Turniej Oldboys rozegrano systemem grupowym w czterech kategoriach wiekowych: 40+, 50+, 60+. W najstarszej grupie wiekowej 60+ najlepszą parą okazali się Wojciech Zalewski/ Krzysztof Kowalski, którzy pokonali 2:0 duet Zbyszek Ziętkowski/Dariusz Pucuła. Brąz wywalczyli Leszek Dobek/ Piotr Słojewski, którzy w dwóch setach pokonali duet Tadeusz Koprianiuk/ Sławomir Drążkiewicz. Największym widowiskiem turnieju okazał się mecz finałowy kategorii 50+ rozgrywany pomiędzy parą z Warszawy Robertem Kamińskim/ Jackiem Danajem a parą z Wrocławia Andrzej Melon/Paweł Staszkiewicz. Całe spotkanie finałowe rozegrano na bardzo wysokimi poziomie, dopiero tie-break wyłonił zwycięzcę, gdzie lepsza okazała się para z Warszawy: Kamiński/Danaj. W najmłodszej grupie wiekowej 40+ złoty medal wywalczyli Sławomir Marzec/Tomasz Klocek z Krakowa. Rywalizacja była tak zacięta, że o ostatecznym zwycięstwie zadecydował lepszy stosunek setów. Drugie miejsce w tabeli zajęli: Grzegorz Łakomy/Arkadiusz Łokociejewski. Brązowy medal powędrował do Roberta Bąka/Krzysztofa Gałeckiego. monta turniej W kategorii Oldgirls w meczu finałowym najlepszym duetem okazała się Paulina Bartkowiak/Ania Staszkiewicz, które po zaciętym tie breaku pokonały parę z Wrocławia Ewa Olszewska-Puszczyk /Ewa Mirosławska. Turniej mikstów rozegrano systemem brazylijskim dwa sety do 15 punktów, tie-break do 15. Rozgrywki trwały do późnych godzin nocnych. W meczu o trzecie miejsce lepsi okazali się, Paulina Snopkiewicz/ Bartłomiej Łoza, którzy po zaciętym meczu tryumfowali 2:0 z duetem Ewa Ruka/Andrzej Mamełka. W meczu na szczycie wygrała para, która bardzo dobrze zna boiska Monty! Malwina Zielińska/ Błażej Ryczek pokonując duet Magdalena Sadlakowska/Mateusz Gabriel. Wszystkim uczestnikom turnieju serdecznie gratulujemy, dziękujemy za udział w rozgrywkach i zapraszamy do Monta Beach Volley Club.
Andrzej Melon - 2015-06-23