Turniej towarzyski Turniej rozegrany

I Turniej Siatkówki Plażowej Szóstek

25-09-2021
Boisko do siatkówki plażowej
Minkowice Oławskie,

Informacje

UG Jelcz Laskowice
Organizator

Kontakt

691 291 523
Telefon

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju

Dodane przez

Piotr Andraka
Białystok, 26 lat
Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
9198

Opis

Dzień dobry!

Przed nami kolejna okazja, by się spotkać, pobawić, a przede wszystkim pograć ! Nasze boisko do siatkówki plażowej jest już gotowe do gry. W związku z tym, zapraszamy serdecznie w dniu 25.09.2021 na uroczyste otwarcie boiska. Chcemy także, aby turniej siatkarski, który odbędzie się w tym dniu, był minkowicką, coroczną imprezą pod nazwą: „Siata w Minkowicach. I Turniej Piłki Plażowej”, w kolejnych latach mamy nadzieję II, III….itd.

Zapraszamy do zgłaszania 6 – osobowych zespołów, które będą chciały powalczyć o wygraną w minkowickim turnieju. Liczymy na zainteresowanie, udział i aktywną zabawę.

Zapisy obowiązują do następnego piątku, tj. do 17.09.2021. Chęć wzięcia udziału prosimy zgłaszać pod numerem 691 291 523.

Zapraszamy do wzięcia udziału w tej sportowej imprezie, na której oprócz możliwości grania w siatkówkę plażową, będzie można skorzystać z naszego punktu gastronomicznego z pierogami, ciastem, kiełbaskami i lemoniadą.

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!

Wzięli udział

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.