Serdecznie zapraszamy na I TURNIEJ MASTERS W SIATKÓWKĘ PLAŻOWĄ pod Patronatem Burmistrza Nowego Tomyśla, który odbędzie się 11 lipca 2026 roku na boiskach plażowych przy Parku Feliksa!
To pierwszy w Nowym Tomyślu turniej siatkówki plażowej dedykowany zawodnikom kategorii MASTERS.
Mamy nadzieję, że stanie się on początkiem nowej tradycji i przyciągnie pasjonatów beach volley z całej Polski, którzy chcą rywalizować z zawodnikami w swojej kategorii wiekowej.
Kategorie:
Miejsce:
Nowy Tomyśl – boiska do siatkówki plażowej przy Parku Feliksa
(wjazd od ul. Sienkiewicza 45)
Start turniejów: 9:00
Odprawa techniczna: 8:00–8:30
Do dyspozycji zawodników będą trzy boiska zlokalizowane obok siebie, co zapewni sprawny przebieg rozgrywek i mnóstwo sportowych emocji.
Wpisowe:
120 zł / para
Szczegółowe informacje, regulamin dostępne są na stronie:
https://drive.google.com/file/d/1fuEySSkE6B_9tBc-MEKQR576BcCwLvcI/view
Osoba odpowiedzialna za turniej:
Anna Ceyza – 792 350 033
Nie zwlekajcie ze zgłoszeniami! Zbierzcie partnera / partnerkę, wybierzcie kategorię i przyjedźcie powalczyć o sportową chwałę na nowotomyskim piachu!
Do zobaczenia 11 lipca!