Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju

Dodane przez

Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

FORMUŁA
Teszner Cup 2015 składa się z 3 niezależnych turniejów. Turnieje rozgrywane będą na plaży „Rusałka” w poznaniu.

UCZESTNICY:
Cykl rozgrywany będzie w kategorii open. Do każdego turnieju może przystąpić drużyna, której wpłata będzie zaksięgowana na koncie organizatora dzień przed rozpoczęciem turnieju. Opłata wynosi 30zł za turniej.
Do turnieju dopuszczone są osoby poniżej 18 roku życia, które spełnią następujące warunki:
- zgłoszą się do turnieju zgodnie z powyższymi wymaganiami,
- dostarczą do biura zawodów pisemną zgodę rodziców/prawnych opiekunów, wraz z kserem dowodu osobistego, osoby podpisującej zgodę.

SYSTEM ROZGRYWEK:
System zaczerpnięty z rozgrywek Kinder Sport w 2015 roku /przykład dla 12 drużyn/ W pierwszej rundzie.
Zaczynamy w 4 grupach. W pierwszej rundzie zespoły zostaną podzielone na cztery grupy zgodnie z losowaniem. W grupie grać będziemy według systemu każdy z każdym do dwóch wygranych setów w secie do 15 pkt. I dogrywka do 11 pkt ze zmianami stron co 5 pkt.
W drugiej rundzie:
- zespoły z miejsc 1 i 2 utworzą grupy:
GRUPA E – zespoły 1A,2B,1C,2D
GRUPA F – zespoły 2A,1B,2C,1D
- zespoły z miejsc trzecich utworzą grupę grającą o miejsca 9-12
W grupach grać będziemy według systemu każdy z każdym do dwóch wygranych setów w secie do 15 pkt. I dogrywce 11 pkt.
W trzeciej fazie:
- zespoły z miejsc 1 i 2 grupy E i F zagrają o miejsca 1-4
- zespoły z miejsc 3 i 4 grupy E i F zagrają o miejsca 5-8
Zastrzegamy sobie prawo do zmiany systemu rozgrywek w drugiej i trzeciej rundzie na system brazylijski w przypadku zgłoszenia dużej liczby drużyn.
Rozgrywki prowadzone będą na boiskach piaszczystych o wymiarach 8x16m
Zasady zdobywania punktów, są zbliżone do oficjalnych przepisach PZPS.
W przypadku kontuzji jednego z graczy, gra zostaje przerwana, a następnie zawodnikowi kontuzjowanemu przysługuje pięciominutowa przerwa na konieczne zabiegi medyczne oraz odpoczynek. W sytuacji, gdy zawodnik nie jest w stanie kontynuować rozgrywek, partnerowi przysługuje 10 minut na zastąpienie kontuzjowanego gracza. Jeśli tego nie uczyni drużyna jest zdekompletowana, a mecz zakończony wynikiem aktualnym.
Mecz oddany jest walkowerem, jeśli wywołana drużyna nie stawi się na boisku w ciągu 3 minut od wywołania
Przewidziany jest jeden czas w każdym secie, dla zespołu i wynosi 1 min.
Kolejność zespołów w rozgrywkach grupowych ustala się następująco: punkty za mecze (tzw. duże punkty), sety, małe punkty, bilans bezpośredni między zainteresowanymi zespołami.

Sędziowanie: Turniej jest turniejem amatorskim w związku z czym drużyny które przegrały poproszone będą o sędziowanie aktualnie grającym drużynom.

DRUŻYNY:
Każdy zespół przystępujący do rozgrywek zgłasza skład personalny w liczbie 2osób. Zespoły oznaczone są nazwiskami lub nazwą drużyny

ZGŁOSZENIA:
Do każdego turnieju należy zgłaszać się przez kontakt:
-mail: mariusz.teszner@onet.eu
-tel: 668 723 328
-FB Mariusz Teszner
Po zgłoszeniu zespołu wysłany zostanie numer rachunku na który należy wpłacić wpisowe dopiero zaksięgowanie wpłaty najpóźniej na dzień przed datą turnieju stanowi o dopuszczeniu zespołu do rozgrywek.

POSTANOWIENIA DYSCYPLINARNE:
Wszelkiego rodzaju niesportowe zachowanie względem uczestników zawodów, sędziów, organizatorów, bądź innych, skutkuje karą utraty punktów, walkowerem, dyskwalifikacją zawodnika/zespołu z turnieju lub całego cyklu. Decyzje podejmuje organizator w porozumieniu z sędziami.
Zawodnicy odpowiadają materialnie za szkody wyrządzone w wyniku użytkowania boisk do gry niezgodnie z ich przeznaczeniem i regulaminem

NAGRODY
Zespoły zajmujące miejsca 1-3 w każdym z turniejów otrzymują medale Przewidziane są również wyróżnienia indywidualne dla najlepszych zawodnikó

POSTANOWIENIA KOŃCOWE
Uczestnicy zobowiązani są do posiadania ubezpieczenia NNW. Za kontuzje organizator nie ponosi odpowiedzialności. Za rzeczy pozostawione bez opieki, organizator nie ponosi odpowiedzialności.
ORGANIZATOR ZASTRZEGA SOBIE PRAWO DO ZMIANY REGULAMINU ORAZ PODEJMOWANIA DECYZJI W SYTUACJACH W NIM NIE OPISANYCH

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!