Turniej towarzyski Turniej rozegrany

Przystań Med #BeachVolleyCup 2022 - turniej dla zawodów medycznych

25-06-2022
godz. 9:30
Piach i Podróże
Poznań, Os. Piastowskie 106A

Informacje

Przystań Med
Organizator
2022-06-17
Data zakończeniu zapisów
Mężczyźni, Kobiety, Miksty
Uczestnicy
100 zł
Koszt udziału
Pobierz regulamin
Regulamin turnieju

Kontakt

609221572
Telefon
mateusz@przystan-med.p...
E-mail

Turniej w sieci

9286

Opis

Przystań Med #BeachVolleyCup 2022 organizowany jest już po raz trzeci i jest turniejem dla zawodów medycznych - lekarzy, fizjoterapeutów, farmaceutów, diagnostów laboratoryjnych, ratowników oraz innych zawodów z branży medycznej, a także trenerów medycznych i personalnych, czy pozostałych specjalistów dbających o zdrowie i siłę swoich podopiecznych i pacjentów. 


Turniej, który zaplanowaliśmy na 25.06 w Poznaniu, poza rywalizacją sportową, integracją środowiska i dobrą zabawą w plażowym, letnim klimacie, ma na celu pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują, a na co dzień z nimi nie pracujemy, czyli zwierzakom. :)


I tak jak podczas poprzednich edycji zorganizowaliśmy zbiórkę rzeczy i pieniędzy dla fundacji i schroniska dla zwierząt, a dodatkowo część wpisowego zostanie przekazane na konto fundacji, tak będzie i teraz!


Współpracując ze specjalistami w dziedzinie propagowania siatkówki plażowej w kraju t. j. Proskos, NaPiachu.pl, chcemy zorganizować największy i najlepszy turniej dla branży medycznej nie tylko w Wielkopolsce, ale i w całym kraju, który w przyszłości będzie walczył o miano Mistrzostw Polski zawodów medycznych.


Turniej organizowany jest dla wszystkich bez żadnych ograniczeń. Mogą wziąć w nim udział pary żeńskie, męskie i mieszane. Będzie granie, muzyka, grill, słonko i dobra atmosfera, czyli to z czego słynie ten "plażowy" klimat, a przy okazji będziemy pomagali zwierzakom. :)


Jeżeli ktoś nie ma partnera do gry, to również  może zgłosić chęć udziału w turnieju i wtedy stworzy zespół z inną osobą, która będzie “bez pary”.


Jako Studio treningu medycznego i fizjoterapii Przystań Med rzucamy wyzwanie całej branży, ponieważ nie myślimy, że “szewc bez butów chodzi”, a raczej, że “szewc powinien chodzić w najlepszych butach w mieście”, dlatego chcąc sprawdzić formę tych, którzy na co dzień zajmują się dbaniem o formę i zdrowie innych powstał pomysł na nasz turniej. 


INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE: 

- sobota, 25 czerwca, godzina 9:30 

- limit par: 20 

- system gier: grupowy + pucharowy

- gwarantowana liczba rozegranych meczów: 4

- wpisowe: 50 zł za osobę


Wpisowe zostanie przeznaczone na pokrycie kosztów organizacji turnieju i grilla, a reszta kwoty zostanie przekazana na konto fundacji.

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!

Zapisane drużyny

Zdjęcia z poprzednich edycji

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.