Turniej towarzyski Turniej rozegrany

Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza

15-08-2020
godz. 10:00
SOSiR Słubice
Słubice, Sportowa 1 Pokaż mapę

Informacje

Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji
Organizator
30 zł
Koszt udziału
500 zł
Suma nagród finansowych
Pobierz regulamin
Regulamin turnieju

Kontakt

95 758 2501
Telefon
sekretariat@sosirslubi...
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju

Dodane przez

Piotr Andraka
Białystok, 24 lat
Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
8092

Opis

Dobra wiadomość dla kibiców siatkówki, szczególnie w wydaniu plażowym. Słubicki Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza turniej o puchar burmistrza Słubic. Na wszystkich uczestników czekają nagrody, a zamiast wpisowego organizatorzy zapraszają do… kupienia karmy dla zwierząt. 


Impreza odbędzie się 15 sierpnia o godz. 10:00 na boiskach do siatkówki plażowej przy ul. Sportowej (obok pola golfowego).


Zgłoszenia

Zapisy trwają do 14 sierpnia do godz. 14:00. Trzyosobowe drużyny (+ ew. jedna osoba rezerwowa) można zgłaszać do sekretariatu SOSiR. Kontakt: sekretariat@sosirslubice.pl / 95 758 2501. W zgłoszeniu należy podać nazwę drużyny, nazwiska członków zespołu oraz nazwę miejscowości.


Głównym sędzią turnieju jest Robert Tomczak. Kontakt: tomczakrobertfsl@gmail.com / tel. 601 641 504.


Wstępnie przewidziana jest jedna klasyfikacja bez względu na płeć i wiek, ale organizatorzy zastrzegają, że jeśli do 13 sierpnia zgłoszą się do nich co najmniej trzy drużyny żeńskie, to dla pań zostanie rozegrany osobny turniej.


Wpisowe

Ciekawe rozwiązanie dotyczy wpisowego. Uczestniczące drużyny nie muszą nic płacić, ale mają dostarczyć karmę dla psów lub kotów o wartości co najmniej 30 zł. W ten sposób organizatorzy chcą wspomóc najbardziej potrzebujące czworonogi z naszej okolicy.


Nagrody

Na uczestników czekają nagrody: puchary za miejsca I-IV, statuetki w klasyfikacjach indywidualnych, pamiątkowe dyplomy dla każdej z drużyn i drobne nagrody rzeczowe dla wszystkich uczestników. Zwycięzcy otrzymają nagrodę finansową – 500 zł, ufundowaną przez jednego ze sponsorów. Każdy otrzyma także posiłek i wodę.

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!

Wzięli udział

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.