Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju

Dodane przez

Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
1253

Podsumowanie

W minioną niedzielę tj. 03.07. w ramach Sierakowskich Dni Rybackich na plaży jez. Jaroszewskiego odbył się turniej siatkówki  plażowej o puchar Burmistrza Gminy Sieraków. Tym razem pogoda dopisała. Wystartowało 13 par.  Zawodnicy przyjechali z Drezdenka, Strzelec Krajeńskich, Międzychodu, Chrzypska, Wronek, Poznania, Kwilcza i Stargardu (już nie Szczecińskiego). Mimo szczerych chęci nie dojechali zawodnicy z Sierakowa.  Po zaciętej rywalizacji punkt za punkt w finale zwyciężyła para Michał Tomaszewski i Adam Ozga ze Stargardu. Drugie miejsce przypadło parze Tomasz Prońko i Oskar Harmaciński (Drezdenko, Strzelce Karajeńskie). Trzecie miejsce  wywalczyła para  Karol Fischbach i Mikołaj Matysiak (Międzychód, Chrzypsko). Na czwartym miejscu uplasowała się para z Poznania Łukasz Mischke i Rafał Mischke.

Zawody sędziowali jak zawsze Wiesław Musiał i Zbigniew Sus a nagrody pieniężne i puchary w imieniu Burmistrza wręczył dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji  - Andrzej Głuchowski.  Następne zawody „CEWA CUP” już w najbliższą niedzielę.

W sobotę  02 lipca zaplanowany był turniej beach soccera.  Niestety ulewny deszcz, porywisty wiatr spowodował, że w trosce o bezpieczeństwo zawodników  zawody odwołano.

Turniej odbędzie się 09 lipca w sobotę o godzinie 14.00. Zapraszamy.