Turniej rankingowy *** Turniej rozegrany

ORLEN Beach Volley Tour 2023

26-05-2023 do 28-05-2023
godz. 09:00
Boiska do siatkówki plażowej
Sulejów, Konecka 45

Informacje

Gmina Sulejów
Organizator
Mężczyźni, Kobiety
Uczestnicy
50 zł
Koszt udziału
80 000 zł
Suma nagród finansowych

Kontakt

665 733 137
Telefon
bartosz.borkowski.sule...
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju

Dodane przez

Piotr Andraka
Białystok, 27 lat
Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
10397

Opis

Orlen Beach Volley Tour 2023 - cykl turniejów eliminacyjnych do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn zostanie zainaugurowany już 26 maja 2023 r. w Sulejowie. Tak jak przed rokiem, przez trzy dni w naszym mieście będą rywalizować najlepsi polscy siatkarze i siatkarki.


W tym sezonie na boiskach sulejowskiego centrum sportów plażowych też będziemy mogli obserwować zmagania najlepszych sportowców. Niedawno informowaliśmy, że w lipcu w Sulejowie, po raz pierwszy historii odbędzie się jeden z turniejów eliminacyjnych, organizowanych w ramach Orlen Summer Superligi. Bardzo się cieszymy, że oprócz czołowych piłkarek i piłkarzy ręcznych do Sulejowa przyjadą również najlepsze siatkarki i siatkarze.


- Bardzo cieszymy się, że w tej edycji Orlen Beach Volley Tour zorganizujemy pięć turniejów z dużymi nagrodami finansowymi, dzięki naszemu Sponsorowi. Poprzednia edycja zakończyła się sukcesem i pozytywnie wpłynęła na naszych zawodników, a szczególnie na młodzież, która miała możliwość gry z najlepszymi seniorami w naszym kraju oraz na popularyzację siatkówki plażowej – powiedział na łamach strony internetowej Polskiego Związku Piłki Siatkowej Jacek Kasprzyk, zastępca dyrektora Pionu Szkolenia PZPS, odpowiadający za dział siatkówki plażowej i na śniegu. – W tym roku – również dzięki zainicjowanemu przez nas Orlen Beach Volley Tour – rozegranych zostanie w Polsce blisko 15 turniejów siatkówki plażowej. Dawno nie było takiej intensywności, a im więcej możliwości gry tym lepsze wyniki na arenach międzynarodowych w przyszłości. Cieszymy się, że na mapie Orlen Beach Volley Tour mamy nowe miasta, dzięki temu powstają nowe ośrodki siatkówki plażowej, miasta budują kompleksy boisk, a dostęp do siatkówki plażowej jest w całej Polsce.


Kolejne turnieje odbędą się w Stalowej Woli, Olsztynie, Przysusze i Kołobrzegu, co oznacza, że jedyny w województwie łódzkim turniej z cyklu Orlen Volley Beach Tour 2023 zostanie zorganizowany w Sulejowie. To dla nas duży zaszczyt i nobilitacja, dlatego dziękujemy przedstawicielom Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz sponsora tytularnego za zaufanie, jakim po raz kolejny nas obdarzyli. Dziękujemy też kibicom, ponieważ to dzięki Państwu ubiegłoroczny turniej został doskonale oceniony i w tym roku będziemy mogli kontynuować tę emocjonującą przygodę. Już dzisiaj zachęcamy do kibicowania, o szczegółach będziemy informować na bieżąco.

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!

Wzięli udział

Zdjęcia z poprzednich edycji

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.