Inne turnieje Turniej rozegrany

III Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego

09-09-2017
godz. 09:00
MOS Żnin
Żnin, Gnieźnieńska 7 Pokaż mapę

Informacje

Mężczyźni, Kobiety
Uczestnicy
Pobierz regulamin
Regulamin turnieju

Kontakt

52 30 20 705
Telefon
m.krzyzaniak@mos-znin....
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju
3014

Podsumowanie

9 września na Stadionie Miejskim w Żninie rozegrano III Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Zawody rozegrane przy bardzo ładnej, słonecznej pogodzie miały niecodzienny i na samym początku dramatyczny przebieg.

Losy złotych medali w kategorii kobiet rozstrzygnęły się przedwcześnie. Triumfowały Monika Polaszewska i Natalia Boińska ze Żnina. Ich rywalki wyeliminowały kontuzje po groźnie wyglądającym zderzeniu na początku rozgrzewki. Chociaż wszystko skończyło się na strachu i siniakach, zawodniczki nie zdecydowały się na uczestnictwo.

W kategorii mężczyzn emocji było więcej. Zgodnie z oczekiwaniami mistrzowski tytuł obronili Mateusz Lipiński i Łukasz Owsianny (Żnin), którzy w rundzie finałowej, w decydujących o podziale medali spotkaniach pokonali po 2:0 pary Kazimierz Tekiela / Paweł Prus (Żnin) i Kamil Tabatowski / Radosław Koc (Sokół Gąsawa). W bezpośrednim pojedynku o srebrny medal żninianie zwyciężyli 2:0.

Najlepsze duety otrzymały medale i puchary ufundowane przez Starostwo Powiatowe Żninie. Poszczególne mecze sędziowali Jakub Szary i Maciej Drzewiecki. Sędzią technicznym był Michał Krzyżaniak.

Mistrzostwa Powiatu Żnińskiego zakończyły sezon 2017 w siatkówce plażowej w Żninie. W listopadzie zawodnicy i zawodniczki rozpoczną walkę na hali w dwunastej edycji Żnińskiej Amatorskiej Ligi Siatkówki. Na piasek wrócą 1 maja 2018 roku, kiedy to rozegrany zostanie turniej o Puchar 95-lecia MKS „Pałuczanka” Żnin.

Wyniki turnieju

Miejsce 1. Plażowicz 2. Plażowicz
1 Monika Polaszewska + Natalia Boińska +
1 Mateusz Lipiński + Łukasz Owsianny +
2 Kazimierz Tekiela + Paweł Prus +
3 Kamil Tabatowski + Radosław Koc +

Zdjęcia z turnieju

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.