Turniej towarzyski Turniej rozegrany

Grand Prix Nowego Stawu 2021 - VI Turniej

28-08-2021
godz. 10:00
Osir Nowy Staw
Nowy Staw, Sportowa 5

Informacje

Referat Sportu i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie
Organizator
Pobierz regulamin
Regulamin turnieju

Kontakt

556 200 280
Telefon

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju

Dodane przez

Piotr Andraka
Białystok, 26 lat
Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
8801

Opis

Referat Sportu i Kultury Fizycznej Urzędu Miejskiego w Nowym Stawie zaprasza na cykl wakacyjnych turniejów siatkówki plażowej o Grand Prix Nowego Stawu 2021. Pierwsze zawody odbędą się 10 lipca na kompleksie boisk przy ulicy Sportowej.


Grand Prix Nowego Stawu to cykliczna już impreza sportowa skierowana do miłośników siatkówki. Co roku biorą w niej udział amatorzy gry na piasku z całego Pomorza i nie tylko. Rywalizować mogą zarówno panie, jak i panowie. Pary mogą być również mieszane.


– Stawką zmagań są nagrody finansowe, więc rywalizacja powinna być zacięta, ale nie zapominajmy, że głównym celem Grand Prix jest dobra zabawa, aktywne spędzanie wolnego czasu – mówi Marek Gałczyński, kierownik Referatu Sportu i Kultury Fizycznej w Urzędzie Miejskim w Nowym Stawie. – Zachęcam przede wszystkim mieszkańców miasta i gminy Nowy Staw do udziału w zawodach. To świetna okazja do podniesienia swoich umiejętności i spotkania się z innymi amatorami siatkówki.


Mecze będą się odbywały do dwóch wygranych setów. System rozgrywania spotkań będzie ustalany każdorazowo przed turniejem, bo jest to uzależnione od liczby zgłoszonych uczestników. Drużyny muszą zapowiedzieć swój udział bezpośrednio przed każdym z sześciu turniejów.


Zmagania zaplanowano na 10, 17 i 24 lipca oraz 14, 21 i 28 sierpnia. Wszystkie zawody rozpoczną się o godzinie 10. Weryfikacja drużyn rozpocznie się o godzinie 9.40 w pokoju nr 13 budynku administracyjnego na stadionie przy ulicy Sportowej 5.


Zwycięzcą Grand Prix zostanie ta para, która zdobędzie największą liczbę punktów we wszystkich turniejach. Za wygraną otrzyma nagrodę w wysokości 400 złotych. Zdobywcy drugiego i trzeciego miejsca otrzymają odpowiednio 300 i 200 zł. Organizator przewidział też drobne upominki dla uczestników.


Szczegółowy regulamin nowostawskiego turnieju piłki siatkowej znajduje się obok.

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!

Zdjęcia z poprzednich edycji

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.