Turniej towarzyski Pozostało 8 dni

Chwiałka Volley 2021 turniej żeński

16-05-2021
godz. 08:00
Chwiałka Basen
Poznań, Chwiałkowskiego 34a Pokaż mapę

Informacje

Warta Cup
Organizator
Kobiety
Uczestnicy
80 zł
Koszt udziału
1 500 zł
Suma nagród finansowych
1 000 zł
Suma nagród rzeczowych
Pobierz regulamin
Regulamin turnieju

Kontakt

502859830
Telefon
chwialkavolley@posir.p...
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju
8294

Opis

Chwiałka Volley 2021


Od kilku sezonów Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji przygotowują i rozbudowują ofertę dla miłośników siatkówki plażowej. W tym roku rozwijamy formułę Wielkopolskiego Wielkiego Szlema, którego Chwiałka Volley jest dumnym członkiem. Dzięki współpracy ze Zbąszyńskim Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji oraz Plażą Wrze, wspólnymi siłami przygotowujemy dla Was cykl wyjątkowych turniejów. Każda impreza będzie niezależnym wydarzeniem, ale oczywiście zapraszamy Was do tego żeby wziąć udział we wszystkich imprezach sygnowanych tą marką.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem jakim cieszyła się w zeszłym roku Chwiałka Volley, postanowiliśmy umożliwić uczestnictwo w rywalizacji większej ilości zespołów. Ile ich będzie? To już zależy od Was. Więcej informacji o naszym pomyśle znajdziecie w sekcji Formuła. Opłata za udział w turnieju wynosi 80 złotych za parę. Zgłoszenia będziemy przyjmować od wtorku 20.04 od godziny 20:00 – zgodnie z informacjami zawartymi w sekcji Program Wielkopolskiego Wielkiego Szlema. Liczba miejsc w turniejach jest ograniczona. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej.


Program Wielkopolskiego Wielkiego Szlema

 • 15 maja godzina 8:00 Chwiałka Volley turniej męski - zapisy od 22.04 od godziny 20:00
 • 16 maja godzina 8:00 Chwiałka Volley turniej żeński - zapisy od 20.04 od godziny 20:00
 • 16 maja godzina 13:00 Chwiałka Volley turniej mikst - zapisy od 21.04 od godziny 20:00
 • 3 – 4 lipca Wielkopolski Wielki Szlem w Zbąszyniu
 • 7 – 8 sierpnia Plaża Wrze – turniej finałowy cyklu


Nagrody

W każdym z turniejów organizator przewidział nagrody finansowe w wysokości 1500 zł, rzeczowe oraz puchary. Dodatkowo uhonorowani zostaną najlepsi zawodnicy poszczególnych rozgrywek – MVP.

Pula nagród, w każdym z turniejów podzielona zostanie następująco:

 1. miejsce – 800 zł
 2. miejsce – 400 zł
 3. miejsce – 200 zł
 4. miejsce – 100 zł


Trzy najlepsze zespoły z Chwiałki Volley i Zbąszyń Cup zapewnią sobie udział w turnieju finałowym Plaża Wrze. Dodatkowo najlepsza para Wielkopolskiego Wielkiego Szlema otrzyma nagrodę specjalną na Plaży Wrze.


Pakiety startowe

W skład pakietów startowych dla wszystkich uczestników i uczestniczek turniejów eliminacyjnych wchodzą:

 • pakiet żywieniowy
 • woda
 • koszulka zawodnicza dla mężczyzn lub top plażowy dla kobiet - dotyczy drużyn, które zakwalifikują się do najlepszych 32 zespołów turnieju. Jeśli w danej kategorii wystartują 32 drużyny, koszulki otrzymają wszyscy. Jeśli zwiększymy liczbę drużyn – a taki jest plan - wtedy rywalizację rozpoczniecie we własnych strojach, a koszulki otrzymacie po awansie do wskazanego etapu.
 • uczestnicy, którzy nie zakwalifikują się do najlepszych 32 drużyn turnieju będą miały możliwość zakupienia koszulki meczowej z rabatem na miejscu w trakcie turnieju, aż do wyczerpania zapasów.


Zapisy

Swój udział w turniejach Chwiałka Volley należy zgłosić mailowo na adres chwialkavolley@posir.poznan.pl. Limit uczestników w każdym turnieju wynosi 48 zespołów. Swój udział w turniejach Chwiałka Volley należy zgłosić mailowo na adres . W przypadku dużego zainteresowania zawodami, organizator zastrzega sobie prawo do zmiany liczby drużyn, w zależności od liczby zgłoszeń. Obowiązuje kolejność zapisów. Opłata startowa wynosi 80 złotych za parę i płatna jest przelewem – po otrzymaniu potwierdzenia uczestnictwa w zawodach. Rejestracja wygląda następująco:

 • do każdego turnieju kwalifikuje się 43 pary, według kolejności zgłoszeń
 • organizator zastrzega sobie prawo do przyznania 5 dzikich kart na każdy z turniejów
 • w przypadku nieskorzystania z prawa do przyznania dzikich kart przez organizatora obowiązuje kolejność zgłoszeń, aż do wyczerpania limitu miejsc
 • po wyczerpaniu limitu miejsc, zapisy prowadzone są na listę rezerwową


Formuła zawodów

Patrząc na zainteresowanie jakim cieszą się nasze imprezy, postanowiliśmy wprowadzić nową formułę zawodów. Jeśli zgłosi się tyle par, co w zeszłym roku, wtedy zwiększymy limity zapisów. Zakładając, że drużyn będzie więcej niż 32, rywalizacja odbywać się będzie na dwóch obiektach jednocześnie - na Basenie Chwiałka oraz na Piach i Podróże. Obie lokalizacje oddalone są od siebie o niespełna 4 kilometry. Rozstrzygnięcia w poszczególnych kategoriach zamkną się w ciągu jednego dnia. Kilka najlepszych par grających na Ratajach, przejedzie do centrum aby rozegrać finały. Koszulki i topy otrzymają 32 najlepsze drużyny żeńskie, męskie i mieszane. Jeśli wystartuje 48 ekip, wtedy będzie trzeba wygrać jeden mecz, aby otrzymać strój.


Lokalizacje

 • Basen Chwiałka, ul. Spychalskiego 34 (dawniej ul. Chwiałkowskiego), 61-553 Poznań
 • Piach i Podróże, os. Piastowskie 106a, 61-164 Poznań - Oddział Rataje Poznańskich Ośrodków Sportu i Rekreacji


Regulamin

Przed wzięciem udziału w cyklu należy obowiązkowo zapoznać się z regulaminem rozgrywek (PDF). Wszelkie spory rozstrzygane będą na miejscu przez organizatora.


Zapraszamy serdecznie

Jeśli masz jakieś pytania, napisz na chwialkavolley@posir.poznan.pl. Do zobaczenia na piasku.


Chwiałka Volley 2020

Tak wyglądały turnieje Chwiałka Volley rozegrane w zeszłym roku. Przypomnijmy, że w kategorii męskiej zwyciężyli Tomasz Jaroszczak (Poznań) i Kamil Warzocha (Rzeszów). Wśród pań najlepsze okazały się być Pauliny - Wiśniewska oraz Sdebel z Wrocławia. W konkurencji par mieszanych bezkonkurencyjni byli Monika Gajtkowska z Poznania oraz Damian Marcjan z Wrześni.


Partnerzy

Nasze turnieje nie odbyłyby się bez wsparcia partnerów. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Wezmą udział

Julia nie ma partnera. Zaproponuj wspólny udział
Victoria nie ma partnera. Zaproponuj wspólny udział
Jagoda nie ma partnera. Zaproponuj wspólny udział
Natalia nie ma partnera. Zaproponuj wspólny udział

Zdjęcia z poprzednich edycji

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.