Turniej towarzyski Turniej rozegrany

Aktywna Plaża 2021

10-07-2021 do 11-07-2021
Plaża Śródmieście
Gdynia, Bulwar Nadmorski - Pokaż mapę

Informacje

Gdyńskie Centrum Sportu
Organizator
Mężczyźni, Kobiety
Uczestnicy
50 zł
Koszt udziału
13 000 zł
Suma nagród finansowych
Pobierz regulamin
Regulamin turnieju

Kontakt

58 622 35 74
Telefon
i.kuzmin@gdyniasport.p...
E-mail

Turniej w sieci

Dodane przez

Piotr Andraka
Białystok, 26 lat
Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
8449

Opis

Na mapę wydarzeń siatkówki plażowej wkracza nowa impreza. W dniach 10-11 lipca w Gdyni odbędzie się Aktywna Plaża 2021 – turniej siatkarski dla kobiet i mężczyzn. Rejestracja właśnie wystartowała.

Za oknami powoli robi się ciepło. Wakacje są już za pasem, a w Gdyni oznacza to zawsze moc atrakcji. Nie inaczej będzie w tym roku. Na plaży Gdynia Śródmieście Gdyńskie Centrum Sportu zorganizuje turniej, jakiego do tej pory w tej formie jeszcze nie było

– Do cyklicznego programu aktywności na plaży „Aktywne Lato” dołącza bardzo ciekawa pozycja – wakacyjnego turnieju siatkówki plażowej. Wierzymy, że ściągnie on wielu entuzjastów tej dyscypliny z całego kraju – mówi Marek Łucyk, wiceprezydent Gdyni ds. rozwoju.


Rywalizacja w drugi weekend lipca odbywać się będzie na 9 boiskach do plażowej piłki siatkowej zlokalizowanych na plaży Gdynia Śródmieście. Rejestracja rozpoczęła się 2 czerwca i potrwa równy miesiąc – do 2 lipca lub do wyczerpania limitu miejsc, która wynosi 40 zespołów na kategorię.

Na najlepszych czekają nie tylko pamiątkowe puchary i medale, ale także atrakcyjne nagrody. Pula nagród finansowych sięga 13 tys. złotych. Zwycięskie zespoły otrzymają po 2 tys. zł. Nagrody finansowe obejmą pierwsze 8 miejsc w kategorii. Do wygrania będzie także sprzęt sportowy – piłki oraz siatki.


– Cieszymy się, że po okresie pandemicznych ograniczeń możemy zaproponować kolejne wydarzenie sportowe. Naszym celem jest stworzenie na wybrzeżu najlepszego cyklicznego turnieju dla wielbicieli piłki siatkowej w plażowym wydaniu. Zachęcamy do uczestnictwa i rejestrowania się w systemie – komentuje Paweł Brutel, zastępca dyrektora Gdyńskiego Centrum Sportu.


Aby wystartować w zawodach należy zarejestrować swoją drużynę w systemie i uiścić w terminie opłatę startową wynoszącą 50 zł. Rejestracja przebiega wyłącznie elektronicznie, to znaczy że w dniu zawodów nie będzie możliwości dołączenia do rywalizacji. Tego dnia możliwy będzie jedynie odbiór pakietów zarejestrowanych w systemie. Szczegóły wraz z formularzem rejestracyjnym dostępne są na stronie internetowej https://sts-live.pl/gdyniasport/Event/Details/196

Zespoły zostaną rozlosowane i podzielone na grupy, spośród których po rozegraniu meczów awansują najlepsze. Faza finałowa odbywać się będzie w systemie brazylijskim. Finał „B” zostanie przeprowadzony w systemie zależnym od pozostałej liczby drużyn. Turniej rozegrany zostanie zgodnie z obowiązującymi przepisami gry w siatkówkę plażową FIVB i zasadami fair play.


Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!

Wzięli udział

Zdjęcia z poprzednich edycji

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.