Boisko do siatkówki plażowej - basen

Potwierdź boisko

0 plażowiczów potwierdziło boisko.

Kontakt

Dodane przez

Piotr Andraka
Plażowicz
Jesteś właścicielem? Załóż konto organizatora, boisko zostanie do Ciebie przypisane i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
2004

Informacje o boisku

Urząd Miasta w Lędzinach
Właściciel
1
Liczba boisk
Brak info
Godziny otwarcia
Brak info
Opłaty

Wyposażenie

Brak info
Siatka
Brak info
Linie
Brak info
Noclegi
Brak info
Piłka
Brak info
Oświetlenie
Brak info
Prysznic
Brak info
Trybuny
Brak info
Jedzenie
Brak info
Woda
Brak info
Przebieralnie
Brak info
Toalety

Opis

Basen o wymiarach niecki 25x50m jest otoczony zielenią. W jego otoczeniu znajduje się wiele atrakcji sprzyjających miłemu rodzinnemu wypoczynkowi. W obrębie obiektu znajduje się: boisko do siatkówki plażowej, korty tenisowe, place zabaw, skatepark, mała gastronomia.


Wejście na obiekt możliwe będzie wyłącznie bramką kasową przy głównej bramie w godzinach otwarcia kasy tj. 11:00 -18.30.

Na basenie można przebywać do godziny 19.00

 

Ceny wstępu:

10 zł - 1 osoba

15 zł - 2 osoby (jedna transakcja)

Bilety są całodniowe, brak możliwości zakupu godzinowego.

 

 

Przy zakupie biletu wstępu każdy klient otrzyma jednorazową opaskę, dzięki której korzystać będzie mógł ze wszystkich atrakcji znajdujących się na obiekcie.

 

Otrzymana opaska pozwala na wielokrotne przejście przez bramkę kasową w dniu, w którym została zakupiona. Warunkiem jest pozostawienie jej na nadgarstku. Klienci bez opaski nie zostaną uprawnieni do wejścia na obiekt, opaskę należy założyć przy kasie i pozostawić ją na ręce przez całodniowy okres pobytu na obiekcie oraz w razie powrotu na obiekt w tym samym dniu.

Turnieje na tym boisku

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego boiska.