Turniej towarzyski Turniej rozegrany

V Mistrzostwa Gminy Wyrzysk w Siatkówce Plażowej Kobiet

10-08-2019
godz. 08:00
Centrum sportowo-rekreacyjne
Osiek nad Notecią, ul. XX-lecia 7

Informacje

Kobiety
Uczestnicy
25.00 zł
Koszt udziału

Kontakt

67 255 90 89
Telefon
marketing@osirwyrzysk....
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju
7244

Podsumowanie

W niedzielę 2 czerwca 2019 roku zostały rozegrane V Mistrzostwa Gminy Wyrzysk w Siatkówce Plażowej Kobiet”. Turniej odbył się na boisku do siatkówki plażowej w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Osieku nad Notecią.


Zawody miał przyczynić się do popularyzacji siatkówki plażowej wśród kobiet, zintegrować lokalne środowisko siatkarskie oraz propagować aktywne formy spędzania wolnego czasu. Mistrzostwa zostały zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku we współpracy z Gminą Wyrzysk.


Do turnieju zgłosiło się sześć par: Dzioba Magda / Dziuba Oliwia (Chodzież), Gryczka Paulina / Magierska Weronika (Osiek nad Notecią), Konieczna Natalia / Śmigielska Paulina (Osiek nad Notecią / Białośliwie), Miler Małgorzata / Miler Agata (Szamocin), Radwańska Zuzanna / Kowal Sandra (Osiek nad Notecią), Sienkiewicz Daria / Zalewska Sandra (Chodzież).


Uczestników podzielono na dwie grupy grupy, w których rywalizowano systemem każdy z każdym” do 2 wygranych setów do 15 punktów. Następnie rozegrano systemem pucharowym mecz o 5. miejsce, półfinały oraz mecz o 3. miejsce i mecz o 1. miejsce.


Skład grupy „A”:

1. Sienkiewicz Daria / Zalewska Sandra

2. Radwańska Zuzanna / Kowal Sandra

3. Konieczna Natalia / Śmigielska Paulina


Wyniki grupy „A”:

Radwańska/Kowal 0:2 Konieczna/Śmigielska (12:15 ; 6:15)

Sienkiewicz/Zalewska 1:2 Radwańska/Kowal (6:15 ; 17:15 ; 7:11)

Konieczna/Śmigielska 2:0 Sienkiewicz/Zalewska (15:9 ; 15:12)


Skład grupy „B”:

1. Miler Małgorzata / Miler Agata

2. Dzioba Magda / Dziuba Oliwia

3. Gryczka Paulina / Magierska Weronika


Wyniki grupy „B”:

Dzioba/Dziuba 0:2 Gryczka/Magierska (17:19 ; 15:17)

Miler/Miler 0:2 Dzioba/Dziuba (4:15 ; 9:15)

Gryczka/Magierska 2:0 Miler/Miler (15:9 ; 15:9)


Mecz o 5. miejsce:

Sienkiewicz/Zalewska 2:1 Miler/Miler (13:15 ; 15:7 ; 11:7)


Półfinał nr 1:

Konieczna/Śmigielska 1:2 Dzioba/Dziuba (8:15 ; 15:10 ; 3:11)


Półfinał nr 2:

Radwańska/Kowal 0:2 Gryczka/Magierska (13:15 ; 11:15)


Mecz o 3. miejsce:

Konieczna/Śmigielska 1:2 Radwańska/Kowal (15:17 ; 15:12 ; 6:11)


Mecz o 1. miejsce:

Dzioba/Dziuba 1:2 Gryczka/Magierska (11:15 ; 16:14 ; 6:11)


Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce: Gryczka Paulina / Magierska Weronika

II miejsce: Dzioba Magda / Dziuba Oliwa

III miejsce: Radwańska Zuzanna / Kowal Sandra

IV miejsce: Konieczna Natalia / Śmigielska Paulina

V miejsce: Sienkiewicz Daria / Zalewska Sandra

VI miejsce: Miler Małgorzata / Miler Agata


Trzy najlepsze pary zostały nagrodzone pucharami, a wszystkie pary uczestniczące w turnieju otrzymały dyplomy oraz medale.

Wyniki turnieju

Miejsce 1. Plażowicz 2. Plażowicz
1 Gryczka Paulina + Magierska Weronika +
2 Dzioba Magda + Dziuba Oliwia +
3 Radwańska Zuzanna + Kowal Sandra +
4 Konieczna Natalia + Śmigielska Paulina +
5 Sienkiewicz Daria + Zalewska Sandra +
6 Miler Małgorzata + Miler Agata +

Zdjęcia z turnieju

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.