Turniej towarzyski Turniej rozegrany

Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Włodawy

11-09-2021
godz. 10:00
Orlik
Włodawa, Szkolna 4

Informacje

Miejski Ośrodek Rekreacji i Sportu w Włodawie
Organizator
Pobierz regulamin
Regulamin turnieju

Kontakt

82 572 12 59
Telefon
mosir.wlodawa@gmail.co...
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju

Dodane przez

Piotr Andraka
Białystok, 26 lat
Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
9191

Opis

Już 11 września święto wszystkich miłośników aktywności fizycznej i tych, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportem – Narodowy Dzień Sportu. Tego dnia po raz dziewiąty w całej Polsce, zarówno w małych miejscowościach, jak i dużych miastach, odbędą się bezpłatne treningi. Włodawa jest miastem partnerskim Narodowego Dnia Sportu.


Narodowy Dzień Sportu to ogólnopolska kampania, w ramach której odbędą się bezpłatne wydarzenia i treningi w całej Polsce. Jej celem jest zachęcenie Polaków do aktywnego życia, pełnego sportowych wyzwań i dobrej kondycji. W dziewiątej edycji, tak jak co roku, wydarzenia swoim zasięgiem objęły wszystkie zakątki naszego kraju. Miastami partnerskimi są m.in. Siemianowice Śląskie, Sandomierz, Olsztyn, Konin czy Przemyśl.


Każdy w ramach Narodowego Dnia Sportu znajdzie coś dla siebie. Kolarstwo, lekka atletyka, fitness, piłka nożna, siatkówka, tenis czy kung-fu to tylko niektóre dyscypliny, których będzie można spróbować 11 września. Honorowymi Ambasadorami tegorocznej edycji są m.in. Grzegorz Krychowiak, Krzysztof Wiłkomirski, Michał Karmowski czy polskie wioślarki, srebrne medalistki z Tokio: Agnieszka Kobus-Zawojska, Maria Sajdak, Marta Wieliczko i Katarzyna Zillmann. Na spragnionych treningów czekają też mniej znane sporty: teqball, czyli odbijanie piłki nogami, ciałem lub głową w taki sposób, by trafiła ona w specjalnie zaprojektowany do tego stół, ringo – rzucanie gumowym kółkiem tak, aby upadło na boisku przeciwników oraz zespołowa gra z użyciem drewnianego kija i piłeczki, czyli palant. Wielka baza ćwiczeń i treningów znajduje się na stronie internetowej www.narodowydziensportu.pl.


We Włodawie 11 września wszyscy, którzy kochają sport, mogą odwiedzić Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we Włodawie przy ul. Szkolnej 4. Mieszkańcy skorzystają z pływalni i roweru za jedną złotówkę. Odbędzie się również turniej siatkówki plażowej o puchar Burmistrza Włodawy oraz turniej piłki nożnej o puchar Dyrektora MOSiR Włodawa. Do tego każdy chętny będzie mógł nauczyć się gry w tenisa stołowego. Szczegóły oraz informacje o zapisach na stronie www.narodowydziensportu.pl.


Organizatorem kampanii jest Fundacja Zwalcz Nudę. Kampania jest współfinansowana przez Ministerstwo Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!
W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.