Turniej towarzyski Turniej rozegrany

Sylwestrowy Turniej Siatkówki Plażowej

31-12-2020 do 01-01-2021
godz. 16:00
Fabryka Sportów
Kozłów koło Gliwic, Marcina 35

Informacje

Fabryka Sportów, Zimowa Liga Siatkówki Plażowej
Organizator
Miksty
Uczestnicy
200 zł
Koszt udziału

Kontakt

512 780 139
Telefon
zimowaliga.bv@gmail.co...
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju

Dodane przez

Piotr Andraka
Białystok, 25 lat
Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
8283

Opis

Dzień dobry!

Jesteśmy świadomi, że obecna sytuacja, którą mamy w Polsce i na świecie nie sprzyja organizacji oraz planom sylwestrowym. 

Jako, że podobnie jak Wy jesteśmy pasjonatami piaszczystych boisk - chcemy dla Was zorganizować sylwestrowy turniej siatkówki plażowej w kategorii mikstów.

Turniej będzie połączony z muzyką, klimatem sylwestrowym oraz pełną wyżerką przygotowaną przez zaprzyjaźnioną przez nas restaurację, z której niektórzy z Was mieli okazję skosztować pysznego żurku, rosołu oraz pomidorowej.

Dla każdego zawodnika będzie przygotowana gorąca zupa, dwie porcje mięsa (jeśli ktoś jest wege - proszę o informację), dodatki oraz pełna zimna płyta, która może być dodatkową zagryzką dla osób kosztujących trunki wysokoprocentowe. Woda oraz napoje bezalkoholowe również będą dla Was przygotowane a wszystko można będzie spożywać przy stołach znajdujących się na sąsiedniej zielonej trawce boiska do piłki nożnej.

Turniej zostanie rozegrany systemem grupowym aby nikt za szybko nie przerzucił się tylko i wyłącznie na zabawę. Następnie najlepsze pary przejdą do systemu pucharowego a pozostali będą mogli oglądać świetne mecze podczas sylwestrowej uczty.

Dodatkową atrakcją będą konkursy, w których każdy będzie miał szansę się wykazać i zdobyć sportowe nagrody.

Chcemy spędzić ten piękny czas w naszym cudownym siatkarskim środowisku przy głośnej muzyce, ciepłym jedzeniu oraz rywalizacji na piaszczystych boiskach.

Zgłoszenia proszę wysyłać drogą mailową na adres: zimowaliga.bv@gmail.com, w tytule: turniej sylwestrowy oraz w treści nazwiska zawodników i numer telefonu do kapitana.

Limit par: 24, zgodnie z chronologią zgłoszeń.

P.S.

To Wy decydujecie czy gramy do 2:00 czy np. 6:00 nad ranem.

W kwestii noclegów oraz osób towarzyszących zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej (https://www.facebook.com/Zimowa-Liga-Siatk%C3%B3wki-Pla%C5%BCowej-188574978754736/). Noclegi i alkohol płatne we własnym zakresie.

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!

Wzięli udział

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.