Turniej towarzyski Turniej rozegrany

PGE Skra Plaża Open

26-08-2017
godz. 09:00

Informacje

KPS Skra Bełchatów S.A.
Organizator
Mężczyźni
Uczestnicy
30 zł
Koszt udziału
Pobierz regulamin
Regulamin turnieju

Kontakt

447398980
Telefon
event@skra.pl
E-mail

Turniej w sieci

Dodane przez

Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
4477

Opis

Słońce, dobra zabawa i siatkówka plażowa w roli głównej! 26 sierpnia na boiskach przy Publicznym Gimnazjum Nr 4 w Bełchatowie odbędzie się turniej siatkówki plażowej „PGE Skra Plaża Open” w kategorii mężczyzn. Patronat honorowy objął Marszałek Województwa Łódzkiego Witold Stępień.

To nie pierwszy raz, kiedy klub z Bełchatowa angażuje się w promowanie plażówki. Dwa lata temu z naszym udziałem odbył się wakacyjny cykl turniejów „EKS-a Plaża Open”. Rozgrywki toczyły się wtedy na boiskach przy Górze Kamieńsk i cieszyły się ogromną popularnością, nie tylko wśród zawodniczek i zawodników z Bełchatowa. Dzięki PGE Skrze, emocje związane z letnią odmianą siatkówki wracają! W tym roku po raz kolejny będziemy gościć sympatyków popularnej plażówki z całej Polski. 


Turniej „PGE Skra Plaża Open” zostanie rozegrany w jednej kategorii - drużyn męskich dwuosobowych, składających się z zawodników powyżej 16 roku życia.  Zawody przewidziane są na 16 par, a o udziale w zawodach zadecyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy przyjmowane są do 20 sierpnia. Wpisowe: 30 zł od pary turniejowej.

Turniej zostanie rozegrany systemem brazylijskim zgodnie z polską wersją „Oficjalnych Przepisów Gry w Siatkówkę Plażową 2013-2016” wydaną przez PZPS. Dla wszystkich uczestników turnieju przewidziane są upominki, a dla trzech najlepszych par puchary, medale i atrakcyjne nagrody.

Regulamin turnieju dostępny jest w załączniku.


Wyniki turnieju

Miejsce 1. Plażowicz 2. Plażowicz
1 Michał Kobierecki + Piotr Strożek +
2 Kamil Chaber + Krystian Kaczmarski +
3 Przemysław Stąsiek + Antoni Piotrowski +

Zdjęcia z turnieju

tak to ja
Marcin Włóka - 2017-08-17
2018 - poprosimy o kategorię dla kobiet :)
Agnieszka Gonerska - 2015-05-23