Turniej towarzyski Turniej rozegrany

Międzypokoleniowy Turniej Siatkówki Plażowej - Weekend z Pawłem Zagumnym

18-09-2022
godz. 10:00
MCSiR Płońsk
Płońsk, Kopernika 3 Pokaż mapę

Informacje

Miksty
Uczestnicy

Kontakt

+48 662 527 526
Telefon
info@provolley.pl
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju
10281

Opis

Siatkarski weekend z Pawłem Zagumnym w Płońsku


W sobotę i niedzielę, 17 i 18 września w Miejskim Centrum Sportu i Rekreacji w Płońsku szykuje się nie lada gratka dla kibiców siatkówki i miłośników sportu.


Pierwszego dnia, o godz. 11.00 w hali MCSiR wystartuje turniej siatkarski o Puchar Burmistrza Miasta Płońska, w którym zmierzą się 4 drużyny kobiece i 8 zespołów męskich. Rozgrywki potrwają do godziny 17.00.


W niedzielę o godz. 10.00 rozpocznie się piknik „Bo z rodziną najlepiej w siatkówkę”. W czasie tego eventu rozegrana zostanie gra terenowa dedykowana całym rodzinom. Dzieci i dorośli wspólnie będą mogli powalczyć o wspaniałe nagrody. Aby je otrzymać będą musieli wykazać się wiedzą na temat siatkówki klubowej i reprezentacyjnej. 


Nie samą siatkówką żyje człowiek. Oprócz doskonalenia techniki siatkarskiej pod okiem gwiazd uczestnicy pikniku skorzystają ze strefy, fitness, nordic walking i crossnet. Na zakończenie – międzypokoleniowy turniej siatkówki plażowej, który poprowadzi mistrz świata Paweł Zagumny! Przez całą niedzielę na najmłodszych czekać będzie specjalna strefa malucha z zabawami przy muzyce, malowaniem buziek, watą cukrową, czy ogromnymi bańkami oraz niesamowity tor przeszkód Ninja Warrior.


W siatkarskiej grze terenowej i turnieju siatkówki plażowej mogą wystartować zespoły 2,3,4 -osobowe. W każdej z drużyn musi wystąpić przynajmniej jedna osoba dorosła i dziecko. Zapisy do gry terenowej dostępne będą za pośrednictwem załączonego formularza zgłoszeniowego. Każdy z uczestników otrzyma pamiątkową koszulkę.

Zapisy do turnieju rodzinnego – w czasie trwania pikniku.

Projekt współfinansowany przez Miasto Płońsk i Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Partnerem wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego.

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!
W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.