Turniej towarzyski Turniej rozegrany

IV Otwarte Mistrzostwa Śląska - Beskidian Cup 2019

21-07-2019
godz. 09:30
Kompleks Sportowy w Wieprzu
Wieprz, Nad Sołą

Informacje

Beskidian Cup
Organizator
Mężczyźni
Uczestnicy
20 zł
Koszt udziału
1 000 zł
Suma nagród finansowych
2 000 zł
Suma nagród rzeczowych
Pobierz regulamin
Regulamin turnieju

Kontakt

691 782 115
Telefon
beskidiancup@gmail.com
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju
7105

Opis

W dniu 21 lipca 2019r na terenach kompleksu sportowego w Wieprzu (ul. Nad Sołą) rozegrany zostanie Beskidian Cup. To już trzecia edycja Turnieju o Puchar Wójta Gminy Radziechowy-Wieprz w siatkówce plażowej, który w bieżącym roku wpisuje się w IV Otwarte Mistrzostwa Śląska 2019.


Piłka siatkowa plażowa to dwuosobowa i dynamiczna gra, którą można nazwać młodszą siostrą siatkówki halowej. W ostatnich latach stała się bardzo popularna na świecie i w Polsce, o czym świadczy chociażby liczba różnej rangi turniejów organizowanych przez ŚZPS i PZPS, tak na szczeblu krajowym, jak i lokalnym. Jest to też dyscyplina olimpijska, która przyciąga bardzo wielu kibiców, nawet w mniej znaczących turniejach, by nie wspomnieć o Mistrzostwach Polski czy Świata.


Organizatorzy przewidują maksymalnie 24 pary męskie, które rozpoczynają zmagania na piasku o godz. 9:30. Turniej zostanie rozegrany bez względu na warunki atmosferyczne (z wyjątkiem burzy) i potrwa do godzin popołudniowych. Podczas zawodów obowiązuje system brazylijski (do 2 porażek). Aby zarejestrować się do turnieju należy założyć konto w systemie ŚZPS (http://beach.szps.pl), wybrać nasz turniej i dodać swoją parę. Zapisy dostępne będą również w dniu turnieju.


Oprócz pucharu, o który walczyć będą siatkarze, dla najlepszych par przewidziane są liczne nagrody rzeczowe i finansowe. Wójt oraz partnerzy turnieju zadbali o to, by każdy odwiedzający gminę Radziechowy-Wieprz wyjechał z pozytywnym nastawieniem oraz sportowym zadowoleniem.


Zapraszamy do udziału pary grające w siatkówkę plażową i chcące sprawdzić się z najlepszymi drużynami śląska. Również liczymy na kibiców sportowych, którzy emocjonują się zmaganiami na piasku.

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!

Wzięli udział

Zdjęcia z poprzednich edycji

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.