Turniej towarzyski Turniej rozegrany

IV Mistrzostwa Gminy Wyrzysk w Siatkówce Plażowej Kobiet

02-06-2019
godz. 09:00
Centrum sportowo-rekreacyjne w Osieku nad Notecią
Osiek nad Notecią, ul. XX-lecia 7

Informacje

Kobiety
Uczestnicy
25.00 zł
Koszt udziału

Kontakt

672559089
Telefon
marketing@osirwyrzysk....
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju
6290

Podsumowanie

W niedzielę 2 czerwca 2019 zostały rozegrane „IV Mistrzostwa Gminy Wyrzysk w Siatkówce Plażowej Kobiet”Turniej odbył się na boisku do siatkówki plażowej w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Osieku nad Notecią. Celem organizacji mistrzostw była popularyzacja siatkówki plażowej wśród kobiet, integracja lokalnego środowiska siatkarskiego oraz propagowanie aktywnego spędzania wolnego czasu. Impreza została zorganizowana przed Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku oraz Gminę Wyrzysk.


Do udziału w turnieju zgłosiło się 8 par: Budner Maja Szmyt Martyna (Chodzież / Szamocin), Dzioba Magda / Dziuba Oliwia(Chodzież), Gryczka Paulina Magierska Weronika (Osiek nad Notecią), Konieczna Natalia / Śmigielska Paulina (Osiek nad Notecią / Białośliwie), Kowal Sandra / Radwańska Zuzanna (Osiek nad Notecią), Lewandowska Magdalena / Jaworowska Romka (Bydgoszcz), Przybylska Joanna / Bolimowska Sylwia (Poznań), Zawacka Oliwia / Guzowska Sandra (Aleksandrów Kujawski / Bydgoszcz).


Uczestniczki podzielono na 2 grupy po 4 paryW grupach rywalizowano systemem „każdy z każdym”. Wszystkie spotkania podczas turnieju rozgrywane były do 2 wygranych setów do 15 punktów (tie-break rozgrywany do 15 punktów). Po zakończeniu fazy grupowej rozegrano „systemem pucharowym” kolejne spotkania: mecz o 7. miejsce , mecz o 5. miejscepółfinał nr 1półfinał nr 2mecz o 3. miejsce i 1. miejsce.


Skład grupy „A”:

  1. Radwańska/Kowal
  2. Lewandowska/Jaworowska
  3. Konieczna/Śmigielska
  4. Gryczka/Magierska


Wyniki grupa „A”:

Radwańska/Kowal 2:1 Gryczka Magierska (17:15 ; 9:15 ; 15:7)

Lewandowska/Jaworowska 1:2 Konieczna/Śmigielska (15:8 ; 13:15 ; 14:16)

Gryczka/Magierska 2:0 Konieczna/Śmigielska (15:8 ; 16:14)

Radwańska/Kowal 0:2 Lewandowska/Jaworowska (6:15 ; 5:15)

Lewandowska/Jaworowska 2:0 Gryczka/Magierska (15:7 ; 15:5)

Konieczna/Śmigielska 2:0 Radwańska/Kowal (15:8 ; 15:7)


Skład grupy „B”:

  1. Dzioba/Dziuba
  2. Zawacka/Guzowska
  3. Przybylska/Bolimowska
  4. Budner/Szmyt


Wyniki grupa „B”:

Dzioba/Dziuba 0:2 Budner/Szmyt (17:19 ; 15:17)

Zawacka/Guzowska 2:0 Przybylska/Bolimowska (15:12 ; 15:2)

Budner/Szmyt 0:2 Przybylska/Bolimowska (13:15 ; 5:15)

Dzioba/Dziuba 0:2 Zawacka/Guzowska (6:15 ; 7:15)

Zawacka/Guzowska 2:0 Budner/Szmyt (15:10 ; 15:7)

Przybylska/Bolimowska 2:0 Dzioba/Dziuba (15:9 ; 15:7)


Mecz o 7. miejsce:

Radwańska/Kowal 0:2 Dzioba/Dziuba (7:15 ; 7:15)


Mecz o 5. miejsce:

Gryczka/Magierska 0:2 Budner/Szmyt (7:15 ; 9:15)


Półfinał nr 1:

Lewandowska/Jaworowska 1:2 Przybylska/Bolimowska (9:15 ; 15:5 ; 11:15)


Półfinał nr 2:

Zawacka/Guzowska 2:0 Konieczna/Śmigielska (15:9 ; 15:8)


Mecz o 3. miejsce:

Lewandowska/Jaworowska 2:0 Konieczna/Śmigielska (15:13 ; 15:4)


Mecz o 1. miejsce: 

Przybylska/Bolimowska 2:0 Zawacka/Guzowska (15:10 ; 15:8)


Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce: Przybylska Joanna / Bolimowska Sylwia

II miejsce: Zawacka Oliwia / Guzowska Sandra

III miejsce: Lewandowska Magdalena / Jaworowska Romka

IV miejsce: Konieczna Natalia / Śmigielska Paulina

V miejsce: Budner Maja / Szmyt Martyna

VI miejsce: Dzioba Magda / Dziuba Oliwia

VII miejsce: Talar Kinga / Młynarczyk Klaudia

VIII miejsce: Radwańska Zuzanna / Kowal Sandra


Trzy najlepsze pary zostały nagrodzone pucharami, a wszystkie pary uczestniczące w turnieju otrzymały dyplomy oraz pamiątkowe medale. Podczas turnieju rolę sędziego głównego pełnił Pan Jakub Błaszczyk, a sędziego technicznego Pan Łukasz Ajchstet. Role koordynatora rozgrywek pełnił Pan Paweł Białczak.


Wyniki turnieju

Miejsce 1. Plażowicz 2. Plażowicz
1 Przybylska Joanna + Bolimowska Sylwia +
2 Zawacka Oliwia + Guzowska Sandra +
3 Lewandowska Magdalena + Jaworowska Romka +
4 Konieczna Natalia + Śmigielska Paulina +
5 Budner Maja + Szmyt Martyna +
6 Gryczka Paulina + Magierska Weronika +
7 Dzioba Magda + Dziuba Oliwia +
8 Radwańska Zuzanna + Kowal Sandra +

Zdjęcia z turnieju

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.