Turniej młodzieżowy Turniej rozegrany

II Młodzieżowe Mistrzostwa Gminy Wyrzysk w Siatkówce Plażowej Mikstów

01-07-2018
godz. 09:00
Centrum sportowo-rekreacyjne
Osiek nad Notecią, ul. XX-lecia 7

Informacje

Miksty
Uczestnicy

Kontakt

67 255 90 89
Telefon
marketing@osirwyrzysk....
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju
5368

Podsumowanie

W weekend 30 czerwca 2018/1 lipca 2018 w ramach obchodów „Dni Wyrzyska 2018” została rozegrana druga edycja „Młodzieżowych Mistrzostw Gminy Wyrzysk w Siatkówce Plażowej”. Turniej został rozegrany na boisku do siatkówki plażowej zlokalizowanym w Centrum Sportowo-Rekreacyjnym w Osieku nad Notecią.


Organizacja siatkarskich zmagań na piasku miała przyczynić się do popularyzacji siatkówki plażowej wśród młodzieży oraz zachęcić do aktywnego spędzania czasu podczas wakacji. Mistrzostwa zostały zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku oraz Gminę Wyrzysk.


Do rywalizacji w kategorii szkół ponadpodstawowych przystąpiło 6 par: Betke Ilona / Góra Mikołaj (Piła/Karolewo), Budnik Marta / Mrotek Bartłomiej (Łobżenica/Wyrzysk), Gryczka Paulina / Kusz Eliasz (Osiek nad Notecią), Konieczna Natalia / Zgrzywa Marcel (Osiek nad Notecią), Śmigielska Paulina / Węgrzyn Wojciech (Białośliwie/Osiek nad Notecią), Świderska Weronika / Baran Krzysztof (Nakło nad Notecią).


Zgłoszone pary podzielono na 2 grupy po 3 zespoły. W fazie grupowej rywalizowano systemem każdy z każdym” do 2 wygranych setów do 15 punktów. Następnie została rozegrana faza finałowa, w której rywalizowano o poszczególne miejsca.


Skład grupy „A”:

1. Świderska Weronika / Baran Krzysztof

2. Budnik Marta / Mrotek Bartłomiej

3. Gryczka Paulina / Kusz Eliasz


Skład grupy „B”:

1. Betke Ilona / Góra Mikołaj

2. Śmigielska Paulina / Węgrzyn Wojciech

3. Konieczna Natalia / Zgrzywa Marcel


Wyniki grupy „A”:

Budnik/Mrotek 0:2 Gryczka/Kusz (10:21 ; 14:21)

Świderska/Baran 2:0 Budnik/Mrotek (21:16 ; 21:18)

Gryczka/Kusz 1:2 Świderska/Baran (21:12 ; 21:23 ; 13:15)


Wyniki grupy „B”:

Śmigielska/Węgrzyn 2:0 Konieczna/Zgrzywa (21:18 ; 21:10)

Betke/Góra 1:2 Śmigielska/Węgrzyn (21:18 ; 17:21 ; 11:15)

Konieczna/Zgrzywa 0:2 Betke/Góra (10:21 ; 10:21)


Mecz o 5. miejsce:

Budnik/Mrotek 2:1 Konieczna/Zgrzywa (9:21 ; 21:14 ; 15:8)


Mecz o 3. miejsce:

Gryczka/Kusz 2:0 Betke/Góra (21:17 ; 23:21)


Mecz o 1. miejsce:

Świderska/Baran 2:1 Śmigielska/Węgrzyn (21:18 ; 16:21 ; 15:13)


Klasyfikacja końcowa turnieju:

Miejsce I: Świderska Weronika / Baran Krzysztof

Miejsce II: Śmigielska Paulina / Węgrzyn Wojciech

Miejsce III: Gryczka Paulina / Kusz Eliasz

Miejsce IV: Betke Ilona / Góra Mikołaj

Miejsce V: Budnik Marta / Mrotek Bartłomiej

Miejsce VI: Konieczna Natalia / Zgrzywa Marcel


Trzy najlepsze pary w każdej kategorii zostały nagrodzone pucharami, a wszystkie pary uczestniczące w turniejach otrzymały dyplomy oraz medale oraz upominkami rzeczowymi

Wyniki turnieju

Miejsce 1. Plażowicz 2. Plażowicz
1 Świderska Weronika + Baran Krzysztof +
2 Śmigielska Paulina + Węgrzyn Wojciech +
3 Gryczka Paulina + Kusz Eliasz +
4 Betke Ilona + Góra Mikołaj +
5 Budnik Marta + Mrotek Bartłomiej +
6 Konieczna Natalia + Zgrzywa Marcel +

Zdjęcia z turnieju

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.