Turniej towarzyski Turniej rozegrany

I Mistrzostwa Gminy Wyrzysk w Siatkówce Plażowej Kobiet

23-07-2016
godz. 08:00
Centrum sportowo-rekreacyjne
Osiek nad Notecią, ul. XX-lecia 7

Informacje

2016-07-20
Data zakończeniu zapisów
Kobiety
Uczestnicy
Pobierz regulamin
Regulamin turnieju

Kontakt

67 255 90 89
Telefon
marketing@osirwyrzysk....
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju
1916

Podsumowanie

Podczas turnieju siatkówki plażowej w Osieku nad Notecią wyłoniono najlepszą parę siatkarek w „I Mistrzostw Gminy Wyrzysk w Siatkówce Plażowej Kobiet!”


W sobotę 23 czerwca 2016 roku zostały rozegrane „I Mistrzostwa Gminy Wyrzysk w Siatkówce Plażowej Kobiet”. Turniej odbył się na boisku do siatkówki plażowej na terenie centrum sportowo-rekreacyjnego w Osieku nad Notecią.


Celem turnieju była popularyzacja piłki siatkowej plażowej wśród kobietintegracja lokalnego środowiska siatkarskiego oraz propagowanie aktywnych form spędzania wolnego czasu. Mistrzostwa zostały zorganizowane przez Ośrodek Sportu i Rekreacji w Wyrzysku we współpracy z Gminą Wyrzysk oraz sekcją siatkówki TSK Orzeł Osiek. Nad przebiegiem turnieju i przestrzeganiem siatkarskich przepisów czuwał sędzia Pan Krystian Królak.


Do rywalizacji zgłosiło się aż osiem par: Szczepaniak Patrycja / Kuberska Patrycja (Osiek nad Notecią), Magierska Weronika / Gryczka Paulina (Osiek nad Notecią), Ciepłuch Monika / Skrzypczyńska Daria (Łobżenica), Śmigielska Beata / Śmigielska Paulina (Białośliwie), Bąk Patrycja / Bąk Joanna (Osiek nad Notecią), Kaczyńska Michalina / Bonowska Daria (Skoki/Wągrowiec), Kowalska Kasia / Świderska Weronika (Nakło nad Notecią) oraz Żurek Angelika / Przychodniak Dominika (Wyrzysk/Osiek nad Notecią).


Uczestniczki turnieju podzielono na dwie grupy, w których zagrano systemem „każdy z każdym”. Mecz rozgrywano do 2 wygranych setów do 15 punktów. Po fazie grupowej rywalizowano o poszczególne miejsca.


Skład grupy „A”:
1. Bąk Patrycja / Bąk Joanna
2. Żurek Angelika / Przychodniak Dominika
3. Kowalska Kasia / Świderska Weronika
4. Magierska Weronika / Gryczka Paulina


Skład grupy „B”:
1. Śmigielska Beata / Śmigielska Paulina
2. Kaczyńska Michalina / Bonowska Daria
3. Szczepaniak Patrycja / Kuberska Patrycja
4. Ciepłuch Monika / Skrzypczyńska Daria


Wyniki spotkań grupy „A”:

Bąk Patrycja / Bąk Joanna 0:2 Magierska Weronika / Gryczka Paulina

Żurek Angelika / Przychodniak Dominika 0:2 Kowalska Kasia / Świderska Weronika

Magierska Weronika / Gryczka Paulina 0:2 Kowalska Kasia / Świderska Weronika

Bąk Patrycja / Bąk Joanna 2:1 Żurek Angelika / Przychodniak Dominika

Żurek Angelika / Przychodniak Dominika 1:2 Magierska Weronika / Gryczka Paulina

Kowalska Kasia / Świderska Weronika 2:0 Bąk Patrycja / Bąk Joanna


Wyniki spotkań grupy „B”:

Śmigielska Beata / Śmigielska Paulina 1:2 Ciepłuch Monika / Skrzypczyńska Daria

Kaczyńska Michalina / Bonowska Daria 0:2 Szczepaniak Patrycja / Kuberska Patrycja

Ciepłuch Monika / Skrzypczyńska Daria 2:1 Szczepaniak Patrycja / Kuberska Patrycja

Śmigielska Beata / Śmigielska Paulina 1:2 Kaczyńska Michalina / Bonowska Daria

Kaczyńska Michalina / Bonowska Daria 2:1 Ciepłuch Monika / Skrzypczyńska Daria

Szczepaniak Patrycja / Kuberska Patrycja 1:2 Śmigielska Beata / Śmigielska Paulina


Mecz o 7. miejsce:
Żurek Angelika / Przychodniak Dominika 0:2 Śmigielska Beata / Śmigielska Paulina


Mecz o 5. miejsce:
Kaczyńska Michalina / Bonowska Daria 2:1 Bąk Patrycja / Bąk Joanna


Mecz o 3. miejsce:
Magierska Weronika / Gryczka Paulina 2:0 Szczepaniak Patrycja / Kuberska Patrycja


Mecz o 1. miejsce:
Kowalska Kasia / Świderska Weronika 1:2 Ciepłuch Monika / Skrzypczyńska Daria


Klasyfikacja końcowa turnieju:
Miejsce I: Ciepłuch Monika / Skrzypczyńska Daria
Miejsce II: Kowalska Kasia / Świderska Weronika
Miejsce III: Magierska Weronika / Gryczka Paulina
Miejsce IV: Szczepaniak Patrycja / Kuberska Patrycja
Miejsce V: Kaczyńska Michalina / Bonowska Daria
Miejsce VI: Bąk Patrycja / Bąk Joanna
Miejsce VII: Śmigielska Beata / Śmigielska Paulina
Miejsce VIII: Żurek Angelika / Przychodniak Dominika


Trzy najlepsze pary zostały nagrodzone medalami, a wszystkie pary uczestniczące w turnieju otrzymały pamiątkowe dyplomy.

Wyniki turnieju

Miejsce 1. Plażowicz 2. Plażowicz
1 Ciepłuch Monika + Skrzypczyńska Daria +
2 Kowalska Kasia + Świderska Weronika +
3 Magierska Weronika + Gryczka Paulina +
4 Szczepaniak Patrycja + Kuberska Patrycja +
5 Kaczyńska Michalina + Bonowska Daria +
6 Bąk Patrycja + Bąk Joanna +
7 Śmigielska Beata + Śmigielska Paulina +
8 Żurek Angelika + Przychodniak Dominika +

Zdjęcia z turnieju

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.