Turniej towarzyski Pozostało 27 dni

Grand Prix w Siatkówce Plażowej o Puchar Prezydenta Miasta Sosnowca - V Turniej

17-08-2019
godz. 09:30

Informacje

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sosnowcu
Organizator
Pobierz regulamin
Regulamin turnieju

Kontakt

506 808 924
Telefon
hala.zagorze@mosir.sos...
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju

Dodane przez

Piotr Andraka
Białystok, 23 lat
Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
7018

Opis

Na serię rozgrywek Grand Prix złoży się 6 turniejów, wliczając w to turniej zamknięcia, który odbędzie się 24 sierpnia. Udział w zawodach wziąć mogą osoby, które ukończyły 15 rok życia. Każda drużyna musi się składać z dwóch osób i mogą to być drużyny mieszane.


Mecze zawodów Grand Prix w siatkówce plażowej rozgrywane będą na boiskach Stadionu Lekkoatletycznego przy Al. Mireckiego 4. Każdy z turniejów rozpoczynać się będzie o godzinie 9:30, a wcześniej, bezpośrednio przed każdym z turniejów, od godziny 8:30 do 9:00, przyjmowane będą zgłoszenia drużyn.


Mecze turniejowe prowadzone będę systemem brazylijskim (dwie porażki eliminują z turnieju). Członkowie drużyny, która zajmie pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej otrzyma nagrody rzeczowe, dyplomy i puchary. Dyplomy i puchary powędrują również do drużyn, które uplasują się na drugim i trzecim miejscu klasyfikacji generalnej.


Turnieje w siatkówce plażowej rozgrywane w ramach Grand Prix Sosnowca mogą być doskonałym sposobem na aktywne spędzenie czasu wolnego przez młodzież w okresie wakacji, jak również stanowić mogą okazję dla młodych ludzi do podjęcia przez nich rywalizacji sportowej w duchu fair-play.

Zdjęcia z poprzednich edycji

W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.