WT Gstaad: Fijałek i Bryl kończą grupę na pierwszym miejscu

Trwa dobra passa polskich siatkarzy plażowych w szwajcarskim Gstaad, gdzie rozgrywany jest turniej główny World Tour. Grzegorz Fijałek i Michał Bryl po wygranej nad czeską parą Perusic/Schweiner rywalizowali o pierwsze miejsce w grupie A. Ich przeciwnikami byli Amerykanie Budinger/Rosenthal. Pojedynek zakończył się triumfem naszych reprezentantów.
FIVB

Po drugiej stronie siatki stanęli Budinger/Rosenthal, jednak spotkanie toczyło się pod dyktando Grzegorza Fijałka i Michała Bryla. Amerykanie nie byli w stanie znaleźć sposobu na zatrzymanie naszych reprezentantów. Grali oni pewnie i zakończyli seta z pięciopunktową przewagą. W drugim secie rywale postawili poprzeczkę odrobinę wyżej, ale wciąż nie wystarczyło to, by nawiązać z biało-czerwonymi wyrównaną walkę. Wciąż to oni utrzymywali przewagę i wygrali 21:18 i w konsekwencji mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla duetu Fijałek/Bryl.

Budinger/Rosenthal (USA) – Fijałek/Bryl (POL) 0:2 (16:21, 18:21)

źródło: siatka.org