HBW Plaża Witkowa już wkrótce!

Plaża Witkowa

Kolejna edycja turnieju Plaża Witkowa odbędzie się 23 lipca 2017r. Jest to Ogólnopolski Turniej Siatkówki Plażowej przeprowadzany już po raz czwarty. W turnieju siatkówki plażowej przy kompleksie Orlik w Witkowie udział wezmą 24 pary męskie z całej Polski. Poza meczami organizator oraz sponsorzy zaplanowali atrakcje także dla kibiców w każdym wieku. Organizatorem wydarzenia jest Wielkopolskie Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Razem”, a głównym partnerem została firma HBW Mrówka Witkowo.

W przedostatnią niedzielę lipca na boiskach do siatkówki plażowej w Witkowie będziemy mogli podziwiać 24 męskie pary z całej Polski. Uroczyste otwarcie wydarzenia planowane jest na godzinę 9.00. Udział w turnieju potwierdziły drużyny z czołówki polskiego beach volleya. Są to wielokrotni medaliści turniejów eliminacyjnych Mistrzostw Polski oraz finałów Mistrzostw Polski.

Zawodnicy w ramach pakietów startowych otrzymają koszulki turniejowe. Główni aktorzy wydarzenia będą walczyli o nagrody finansowe oraz rzeczowe, pula nagród wynosi 4000zł! 

Więcej informacji znajduje się na wydarzeniu: www.facebook.com/Plaza.Witkowa oraz www.plazawitkowa.pl 

Zapraszamy wszystkich 23 lipca do Witkowa, zawodników oraz kibiców! 

Czytaj również