Po raz dziesiąty Regiony IPA: Bieszczadzki SG i Przemyski oraz Zarząd Oddziałowy NSZZ FSG BiOSG X MISTRZOSTWA POLSKI W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ SŁUŻB MUNDUROWYCH – TWIERDZA PRZEMYŚL. Odbędą się one w dniach 22-23 sierpnia 2026 roku. Rozgrywki na boiskach do siatkówki plażowej przy kładce.
SPONSOREM GŁÓWNYM MISTRZOSTW JEST PGE POLSKA GRUPA ENERGETYCZNA S.A.
PARTNEREM MISTRZOSTW JEST WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE
W mistrzostwach uczestniczyć mogą: funkcjonariusze i funkcjonariuszki służb mundurowych (pary męskie lub mieszane): Policji, Straży Granicznej, Służby Ochrony Państwa, Służby Więziennej, Wojska Polskiego, Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Agencji Wywiadu, Służby Kontrwywiadu Wojskowego, Centralnego Biura Antykorupcyjnego, Państwowej Straży Pożarnej (w tym OSP), Straży Miejskiej, Straży Ochrony Kolei, Służby Leśnej, Służby Celno-Skarbowej, Inspekcji Transportu Drogowego i innych mundurowych. Weryfikacja uczestników na podstawie zgłoszenia oraz legitymacji służbowej.
W mistrzostwach udział biorą reprezentacje poszczególnych służb. Mogą brać w nich udział również drużyny na podstawie indywidualnych zgłoszeń. Pula nagród I-IV miejsce wynosi 10.000 zł. Turniej wpisany w kalendarz imprez PZPS.
Szczegóły w regulaminie oraz na plakacie!