Już tydzień po rozegraniu Turnieju Juniora zapraszamy na zmagania dorosłych! Jak zwykle celowaliśmy i celować będziemy w datę rozgrywania Regat na zbiorniku Jeziorsko. W związku z tym 4 lipca zapraszamy wszystkie pary żeńskie i Open, oraz kibiców, na plażowe emocje, które dopełniać będą sportowe zmagania na wodzie. Zgłoszenia jak zwykle przyjmujemy na [email protected]. W zgłoszeniu podajemy:
Regulamin Turniejów znajdziecie obok.
Jeśli jesteście niepełnoletni należy przyjść z opiekunem prawnym, który podpisze deklarację zgłoszeniową przed Turniejem. Można też pobrać ją i podpisaną przez opiekuna, przynieść na Turniej. Osoby dorosłe będą mogły podpisać deklarację na miejscu.
Do zobaczenia!