Turniej siatkówki plażowej
Lato, plaża, sportowa energia i dobra zabawa — właśnie w takim klimacie zapraszamy Was na kolejne spotkanie z siatkówką plażową!
Już 12 lipca 2026 roku odbędzie się drugi turniej w ramach tegorocznego cyklu siatkówki plażowej. W tym sezonie zaplanowaliśmy łącznie 5 turniejowych spotkań, więc będzie sporo okazji, żeby pograć, pokibicować i spędzić aktywnie czas nad morzem.
Do udziału zapraszamy zarówno osoby, które grają regularnie, jak i tych, którzy po prostu lubią ruch i plażową atmosferę. Nie trzeba być zawodowcem — wystarczą chęci i partner lub partnerka do gry.
Data: 12 lipca 2026 r.
Miejsce: wejście na plażę nr 12 od ul. Powstańców Śląskich
Start turnieju: godz. 11:00
Zapisy: od godz. 10:30 na miejscu
Gramy w dwójkach
Udział bezpłatny
Wpadajcie zagrać, pokibicować albo po prostu spędzić ten dzień w wakacyjnym klimacie. Będzie plażowo, aktywnie i na luzie.
Do zobaczenia na piasku!