Turniej towarzyski Turniej rozegrany

Puchar Wielkopolski Mikstów

05-06-2016
Zespół Szkół Janków Przygodzki
Janków Przygodzki, Szkolna 4 Pokaż mapę

Informacje

WZPS Poznań, GLKS BARYCZ Janków Przygodzki
Organizator
Miksty
Uczestnicy
30 zł
Koszt udziału
3 000 zł
Suma nagród finansowych

Kontakt

503002742
Telefon
alek-45@wp.pl
E-mail

Turniej w sieci

Dodane przez

Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
1381

Opis

5 czerwca w Jankowie Przygodzkim rozegrany zostanie II Puchar Wielkopolski Mikstów.

 Para Anette Ngamayama/Paweł Jaroszczak triumfowała rok temu w Pucharze Wielkopolski Mikstów. W tym roku rozegrana zostanie druga edycja turnieju, którego idea zrodziła się w 2015 roku. Założeniem było uzupełnienie oferty Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej o turniej, w którym mogą brać udział pary mieszane. Po mistrzostwach Wielkopolski w kategoriach młodzieżowych, Grand Prix Wielkopolski w kategorii open i mistrzostwach Wielkopolski Oldbojów, właśnie Puchar Wielkopolski stanowił idealne uzupełnienie kalendarza imprez w siatkówce plażowej.

Podobnie jak rok temu, finał zostanie rozegrany w gościnnym i słynącym ze znakomitego szkolenia w siatkówce plażowej Jankowie Przygodzkim. Najlepsze pary w turnieju otrzymają medale i pamiątkowe statuetki. Trzy najlepsze pary dodatkowo nagrody finansowe. Za pierwsze miejsce do podziału będzie 1500 zł, za drugie miejsce 1000 zł i za trzecie 500 zł.

 Zgłoszenia będą przyjmowane drogą mailową na adres alek-45@wp.pl pod telefonem 503 002 742 lub u sędziego głównego w dniu zawodów. Wpisowe 30 zł od pary. Organizatorzy oprócz turnieju siatkówki plażowej przygotowali liczne atrakcje dla kibiców. Odbędzie się bieg "Dyszka pięciu stawów", pokaz motolotni i występ zespołu "No name". Serdecznie zapraszamy!

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!
W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.