Turniej towarzyski Turniej rozegrany

Puchar Wielkopolski Mikstów

16-08-2015
godz. 10:00
Zespół Szkół Janków Przygodzki
Janków Przygodzki, Szkolna 4 Pokaż mapę

Informacje

WZPS
Organizator
Miksty
Uczestnicy
30 zł
Koszt udziału

Dodane przez

Michał Skiba
Poznań, 24 lat
Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
1200

Opis

W niedzielę 16 sierpnia w Jankowie Przygodzkim rozegrany zostanie Puchar Wielkopolski Mikstów.

Puchar Wielkopolski mikstów to kolejna nowa inicjatywa Wielkopolskiego Związku Piłki Siatkowej. Uzupełnienie kalendarza imprez o ten turniej spowodowało, że od sezonu 2016 oferta WZPS w zakresie siatkówki plażowej jest kompletna. Duża liczba turniejów powoduje jednak, że terminy imprez organizowanych przez WZPS pokrywają się z turniejami, które bardzo często nie są zgłoszone do WZPS i stąd powstaje kolizja terminów.

Liczymy na liczne przybycie par z całej Wielkopolski tak, abyśmy wszyscy mieli przekonanie, że ta inicjatywa ma sens. W turnieju będą mogły wziąć udział pary mieszane, które prześlą swoje zgłoszenie na adres gpwielkopolski@wzps.poznan.pl lub zgłoszą się u sędziego głównego o godzinie 9.00 w dniu zawodów. Pierwsze mecze turnieju zaplanowano na 10.00.

Do podziału wśród uczestników jest pula nagród 3000 zł. Najlepsza para otrzyma 1500 zł, druga 1000, trzecia 500 zł. Najlepsze pary otrzymają pamiątkowe statuetki i medale. Dodatkowo wyróżnienia wręczone zostaną w kategoriach: ojciec/córka, matka/syn, brat/siostra.

Wpisowe do turnieju od pary wynosi 30 zł. Wszyscy uczestnicy otrzymają ciepły poczęstunek i wodę mineralną. Wszystkie mecze zostaną rozegrane na obiektach przy zespole Szkół przy ulicy Szkolnej 3. Już dzisiaj zapraszamy wszystkich do Jankowa Przygodzkiego!

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!
W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.