Strona www turnieju

Dodane przez

Piotr Andraka
Białystok, 28 lat
Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
3093

Opis

Już w środę 10 maja spotykamy się na boiskach Centrum Rekreacyjno-Sportowego Ukiel, aby zainaugurować sezon wiosenno - letni Olsztyńskiej Ligi Siatkówki Plażowej!

Informacje ogólne i historia Ligi na oficjalnej stronie internetowej.

Najważniejsze fakty odnośnie rozgrywek ligowych:

• liga potrwa do końca sierpnia i będzie rozgrywana w środy w godzinach 17:00 - 21:30: 10 maja, 24 maja, 7 czerwca, 21 czerwca, 5 lipca , 2 sierpnia, 16 sierpnia, 30 sierpnia 2017;
  • maksymalny limit par na każdą kolejkę to 28 (link do zgłoszeń i listy par poniżej);
  • obowiązuje indywidualny ranking Uczestników stąd w każdej kolejce możecie zagrać z inną osobą;
  • zgłoszeni Uczestnicy (do wtorku 09.05.2017) do godziny 12:00 zostaną podzieleni (w pierwszej kolejce wg oceny Organizatora, od każdej kolejnej na podstawie rankingu wg głównej zasady maksymalnego wyrównania poziomu Drużyn) na grupy 4 lub 3 zespołowe (zależnie od ilości zgłoszeń) i rozegrają na pewno odpowiednio 3 (2 sety do 15) lub 2 (2 sety do 21) pełne mecze z obsadą sędziowską na profesjonalnie przygotowanych boiskach;
  • wpisowe od kolejki to tylko 10 zł od Gracza (patrz regulamin).

Wszystko w luźnej plażowej atmosferze czyli tak jak zawsze! :)

Prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego, znajdującego się na oficjalnej stronie internetowej, najpóźniej do wtorku 12-05-2017 do godziny 12:00 i potwierdzenie udziału w rozgrywkach (informacje w regulaminie).

Masz pytania? Pisz lub dzwoń: kowal@plazowkaolsztyn.pl 694-384-241

Listę zgłoszonych Drużyn, harmonogram rozgrywek oraz inne najważniejsze informacje znajdziesz na www.plazowkaolsztyn.pl oraz www.facebook.com/plazowkaolsztyn

Do zobaczenia! :)

#gramynapiasku #ukielolsztyn

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!