Turniej towarzyski Turniej rozegrany

IV Grand Prix Wielkopolski- FINAŁ

15-08-2016
Zespół Szkół Janków Przygodzki
Janków Przygodzki, Szkolna 4 Pokaż mapę

Informacje

WZPS Poznań
Organizator
30 zł
Koszt udziału
13 000 zł
Suma nagród finansowych
Pobierz regulamin
Regulamin turnieju

Kontakt

zgloszenie@wzps.poznan...
E-mail

Turniej w sieci

Przejdź do strony www
Strona www turnieju

Dodane przez

Piotr Andraka
Białystok, 21 lat
Jesteś organizatorem? Załóż konto organizatora, turniej zostanie do Ciebie przypisany i będziesz mógł nim zarządzać.

Zgłoś błąd
1622

Opis

To już czwarta edycja Grand Prix Wielkopolski. Turnieju, w którym może zagrać każdy - bez względu na wiek. W minionych latach turniej cieszył się dużym zainteresowaniem przede wszystkim par męskich i to nie tylko z Wielkopolski.

 Tym razem rozegrane zostaną trzy turnieje eliminacyjne. Pierwszy już 28 maja w Turku. Dwa kolejne odbędą się w Zbąszyniu i Dolsku. Z każdego turnieju do finału awansują po cztery najlepsze pary. W finale do podziału będzie aż 13 tysięcy złotych. Pary męskie podzielą między siebie 8000 zł, a żeńskie 5000 zł. Wpisowe do turnieju eliminacyjnego wynosi 30 zł. Zespoły, które awansują do finału, otrzymają pamiątkowe koszulki turnieju. Pary, którym nie uda się awansować z pierwszego turnieju eliminacyjnego, mogą startować w kolejnych. W turnieju nocnym w Dolsku mogą wziąć udział także zespoły, które mają już zapewniony awans do finału. Nie będą jednak brane pod uwagę w GP Wielkopolski, a awans uzyskają kolejne pary.

Wyniki turnieju

Nie posiadamy dla tego turnieju wyników. Jeśli brałeś udział w turnieju lub znasz wyniki kliknij tutaj i poinformuj nas o tym, kto wygrał!
W chwili obecnej nie posiadamy komentarzy do tego turnieju.